خدمات موسسه حقوقی و بین المللی ارشد

خلاصه ای از خدمات ما …

خدمات موسسه حقوقی و بین المللی ارشد، گستردگی زیادی از جمله ثبت انواع شرکت تا ثبت تغییرات و ثبت ایده ، ثبت برند و ثبت اختراع، خدمات بازرگانی از جمله اخذ کارت بازرگانی و… را در بر می‌گیرد. در نظر داشته باشید که در هر زمان، می‌توانید ضمن تماس تلفنی با کارشناسان متخصص موسسه حقوقی و بین المللی ارشد، از کم و کیف خدمات مطلع شده و مشاوره رایگان بگیرید.

حوزه خدمات …

خدمات موسسه حقوقی و بین المللی ارشد در ۴ حوزه تخصصی زیر ارائه میشود :

  1. ثبت  شرکت های خارجی و بین المللی
  2. ثبت برند داخلی و بین المللی
  3. خدمات حقوقی و بازرگانی (ویژه صاحبان صنایع و کارخانجات)
  4. ثبت شرکت های داخلی و انواع امور ثبتی

با ما بهترین ، سریع ترین و مقرون به صرفه ترین خدمات ثبتی و مهاجرتی خود را تجربه کنید.

موسسه حقوقی و بین المللی ارشد، ارائه دهنده بهترین و با کیفیت ترین خدمات ثبتی

ثبت شرکت های خارجی و بین المللی

ثبت شرکت بین المللی در انگلستان و همینطور ثبت شرکت در کشورهای کانادا ، ترکیه، اتحادیه اروپا و آسیای شرقی

موسسه حقوقی بین المللی ارشد پیرو مقتضیات و مشکلات شرکت های ایرانی در زمینه واردات و صادرات و اخذ لایسنس از کشور های شنگن و انگلستان و کانادا در جهت تسریع و صادرات به مدیران ارشد و عامل شرکت ها اقدام ثبت قانونی شرکت ها در انگلستان و کانادا و ترکیه و ارمنستان، با افتتاح حساب بانکی و دریافت اقامت یکساله نموده است.

مزایای ثبت شرکت بین المللی :

  • واردات از کشورهای شنگن، انگلستان و کانادا
  • صادرات به کشورهای شنگن، انگلستان و کانادا
  • اخذ لایسنس از کشورهای شنگن، انگلستان و کانادا
  • افتتاح حساب بانکی

برند، نام تجاری و علامت تجاری عبارت از اصطلاح، نشانه، نماد، طرح یا ترکیبی از اینها می باشد. نام و علامت تجاری به منظور شناساندن محصولات یا خدمات شرکت ها از یکدیگر کاربرد دارد. برند در عین حال که یک واژه خاص می باشد و چیزی بیش از یک کلمه نیست اما وجه تمایز با دیگر شرکتهای رقیب می باشد.

مدت اعتبار ثبت برندده سال از تاریخ تسلیم اظهار نامه ثبت آن می باشد که می توان با پرداخت مجدد زمان آن را تمدید کرد. نام تجاری یک ایده است. قبل از اینکه نام تجاریتان را بدزدند اقدام به ثبت آن بنمایید. ارشد ثبت با تجربه بسیار در زمینه ثبت برند در ایران، بهترین خدمات ثبتی را در این زمینه ارائه می کند. در ادامه اطلاعات کاملی در خصوص برند، چرایی ثبت آن، مدارک مورد نیاز و روال قانونی ثبت برند را با هم بررسی خواهیم کرد.

ثبت برند

ثبت برند، تمدید برند، انتقال برند

خدمات حقوقی و بازرگانی

ارائه خدمات مختص به صاحبان صنایع، مدیران کارخانجات و بازرگانان

موسسه حقوقی و بین المللی ارشد با در اختیار داشتن تیمی مجرب از متخصصان و کارشناسان حقوق ، مدیریت، بیزینس و تجارت اروپایی و با داشتن سالها تجربه درخشان در خدمت هم میهنان عزیز جهت ارائه خدمات مشاوره امور بازرگانی، سرمایه گذاری، راه اندازی و مدیریت بیزنس در عرصه بین المللی در خدمت صاحبان صنایع، مدیران کارخانجات و تولیدی ها و بازرگانان است.

همچنین خدماتی از قبیل مشاوره انواع پرونده های حقوقی و قضایی،اخذ کارت بازرگانی،اخذ انواع مجوز های بسته بندی،اخذ پروانه بهره برداری،اخذ کد بهداشت،ایران کد،اخذانواع استانداردها،اخذ جواز تاسیس،رتبه بندی،اظهارنامه های مالیاتی،دفاتر پلمپ و مشاوره تور و بلیط های داخلی نیز از طرف این موسسه به متقاضیان ارائه میگردد.

موسسه حقوقی و بین المللی ارشد امکان ثبت انواع شرکت ها،ثبت شرکت در مناطق آزاد،ثبت هرگونه تغییرات،ثبت موسسات غیر تجاری،ثبت طرح صنعتی و ثبت اختراع را در کوتاه ترین زمان ممکن و با کمترین هزینه برای متقاضیان فراهم کرده است.

ثبت شرکت های داخلی و انواع امور ثبتی

ثبت انواع شرکت، ثبت تغییرات، ثبت طرح صنعتی، ثبت اختراع، ثبت موسسات غیر تجاری و …