About our company & our staff

مشخصات عمومی شرکت

مشاوره کلیه خدمات حقوقی و قضایی، ثبت انواع شرکت داخلی، خارجی، مشاوره ویزا و تورهای داخلی و خارجی

فعالیت موسسه حقوقی ارشد یکی از متولیان و پیشکسوتان در عرصه ارائه خدمات حقوقی و ثبتی می باشد. این موسسه با استفاده از اصول علمی، تکنیک های کارآمد و محاسبه شده و با در اختیار داشتن تیم مجرب طراحی در کلیه زمینه ها اعم از طراحی لوگو و ثبت برند بین المللی و ثبت انواع شرکت های خارجی، افتتاح حساب بانکی بین المللی، مشاوره ویزای شینگن، بهره گیری از دانش فنی و تخصصی کارشناسان می کوشد، گامی بلند در جهت رشد و شکوفایی تمام خدمات موسسه در تمام مشاغل بردارد.

موسسه حقوقی و بین المللی ارشد در راستای کمک به ارتقای برند و برندسازی در ایران و خارج از کشور اعم از کانادا، انگلستان و اتحادیه اروپا، کشورهای آسیای شرقی اقدام به ارائه خدمات نموده است. این مجموعه تغییرات و الزامات محیطی و اجتماعی را همواره مد نظر قرار داده به طوریکه حرکت به سوی ارائه خدمات با کیفیت و جلب رضایت مشتری را سرلوحه خود قرار داده است. در حال حاضر موسسه حقوقی و بین المللی ارشد بعنوان موسسه ای مطرح، معتبر و فعال در زمینه ثبت شرکت های خارج از کشور، برندهای بین المللی، تور، بلیط های داخلی و خارجی و کلیه امور ثبت های داخل ایران و … در سطح کشور می باشد.

استراتژی موسسه …

ایجاد رابطه مشتری مداری (مشتری، موسسه، جامعه) در زمینه کلیه خدمات موسسه از طریق ارائه خدمات با کیفیت و قیمت مناسب و در سریعترین زمان ممکن می باشد.

جایگاه ویژه مشتری در موسسه …

این موسسه با دیدگاه نوین بازاریابی الگوی انقلاب سرویس دهی به مشتریان، خدمات متمایزی را به مشتریان خود ارائه نموده و سهم بسزایی در تامین نیازهای آنان داشته است.

قیمت مناسب …

ارائه خدمات به لحاظ سیستماتیک و تخصصی با قیمت بسیار مناسبی عرضه میگردد.

سرعت در اجرا و تحویل …

از بارزترین ویژگی های این مجموعه سرعت عمل در کلیه خدمات ارائه شده می باشد.

آشنایی بیشتر با ارشد ثبت

برای آشنایی بیشتر با اهداف، رسالت، چشم انداز و ارزش های سازمانی ارشد ثبت بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

آشنایی بیشتر با تیم ارشد ثبت

برای آشنایی بیشتر با تیم ارشد ثبت، مسئولیت و وظایف هر بخش بر روی دکمه زیر کلیک کنید.